В нашому Vcentri HUB вже активно проходять заходи!
13/04/2022
В нашому Vcentri HUB вже активно проходять заходи! Вчора відбувся перший семінар для психологів із "Першої психологічної допомоги" від Управління з питань гендерної рівності. Вони понад два тижні працють у київському метрополітені та надають допомогу тим, для кого метрополітен став прихистком на час війни. Після тренінгу фахівці зможуть надавати допомогу ще ефективніше, щоб скоріше повернути жителів Києва до нормального життя.
До заходу приєдналась заступниця міського голови Києва - Марина Хонда.
Також лекцію провів Андрій Маслюк, доктор психологічних наук, доцент, старший науковий співробітник Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України. Розглянули тему: "Емоційне виснаження: як впоратися?".
Захід став можливим завдяки проєкту першої психологічної підтримки "Повертаємо до життя" від ГО «Новий соціальний вектор» за підтримки Українського Жіночого Фонду.
Після освітньої частини, психологи та команда Центру комунікації перейшли до практики. Була проведена перша консультація для внутрішньо переміщених осіб. Багато з них втратили роботу, документи та домівку.
-«Як знайти роботу у такий непростий час?»
-« Куди йти для відновлення посвідчення особи?»
Саме ці питання розглянули на консультації. Разом допомагаємо тим, хто зараз потребує цього найбільше.
Ми працюємо над збільшенням корисних заходів для вас, та поновленням життя Києву!

Важливі новини29/09/2025Грантрайтинг для ветеранських організацій: дводенний курс у Vcentri HUB: Оболонь26/09/2025Vcentri HUB: Дніпровський оновив дитячу кімнату: нові іграшки від міжнародних благодійників вже заполонили полиці19/09/2025Vcentri HUB: від ідеї до реалізації!16/09/2025Україна — медіасерце World Cleanup Day 2025!16/09/2025Спільне бачення майбутнього: розробка стратегії мережі Vcentri HUB на 2026–2030 роки11/09/2025Vcentri HUB — Pet-Friendly 09/09/2025Новий формат на нашому YouTube-каналі!08/09/2025Київ у нових історіях та маршрутах08/09/2025Києве, ти неймовірний!

